FW-15-05-G-D-420-080-A
pregled izdelka
Številka dela: FW-15-05-G-D-420-080-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-15-05-G-D-420-080-A.pdf2.FW-15-05-G-D-420-080-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-15-05-G-D-420-080-A
Številka dela FW-15-05-G-D-420-080-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13960 pcs Podatkovni list 1.FW-15-05-G-D-420-080-A.pdf2.FW-15-05-G-D-420-080-A.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - rep - Dolžina - Višina sklada 0.420" (10.668mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.080" (2.032mm) Dolžina - celoten Pin 0.500" (12.700mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount