FW-16-05-F-D-512-118
pregled izdelka
Številka dela: FW-16-05-F-D-512-118
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-16-05-F-D-512-118.pdf2.FW-16-05-F-D-512-118.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-16-05-F-D-512-118
Številka dela FW-16-05-F-D-512-118 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17361 pcs Podatkovni list 1.FW-16-05-F-D-512-118.pdf2.FW-16-05-F-D-512-118.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 32 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.512" (13.005mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.118" (2.997mm)
Dolžina - celoten Pin 0.630" (16.002mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 32 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)