FW-18-01-L-D-350-065
pregled izdelka
Številka dela: FW-18-01-L-D-350-065
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-18-01-L-D-350-065.pdf2.FW-18-01-L-D-350-065.pdf3.FW-18-01-L-D-350-065.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-18-01-L-D-350-065
Številka dela FW-18-01-L-D-350-065 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.045" (1.143mm)
Dolžina - Višina sklada 0.350" (8.890mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.065" (1.651mm)
Dolžina - celoten Pin 0.460" (11.684mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 36 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)