FW-19-05-G-D-340-211
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FW-19-05-G-D-340-211
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-19-05-G-D-340-211.pdf2.FW-19-05-G-D-340-211.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FW-19-05-G-D-340-211
Številka dela FW-19-05-G-D-340-211 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12928 pcs Podatkovni list 1.FW-19-05-G-D-340-211.pdf2.FW-19-05-G-D-340-211.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 38 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.340" (8.636mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.211" (5.359mm)
Dolžina - celoten Pin 0.551" (13.995mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 38 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)