FW-20-03-G-D-200-150
pregled izdelka
Številka dela: FW-20-03-G-D-200-150
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-20-03-G-D-200-150.pdf2.FW-20-03-G-D-200-150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-20-03-G-D-200-150
Številka dela FW-20-03-G-D-200-150 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11946 pcs Podatkovni list 1.FW-20-03-G-D-200-150.pdf2.FW-20-03-G-D-200-150.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.150" (3.810mm)
Dolžina - celoten Pin 0.350" (8.890mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)