FW-20-05-G-D-400-080-A-P-TR
FW-20-05-G-D-400-080-A-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .050'' BOARD SPACERS
Na zalogi: 12842 pcs
Prenesi: FW-20-05-G-D-400-080-A-P-TR.pdf
RFQ
FW-20-05-G-D-394-240
FW-20-05-G-D-394-240
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .050'' BOARD SPACERS
Na zalogi: 11842 pcs
Prenesi: FW-20-05-G-D-394-240.pdf
RFQ
Prenesi: FW-20-05-G-D-400-120.pdf
FW-20-05-G-D-400-075-ES-A
FW-20-05-G-D-400-075-ES-A
Prenesi: FW-20-05-G-D-400-075-ES-A.pdf
FW-20-05-G-D-400-075-A
FW-20-05-G-D-400-075-A
Prenesi: FW-20-05-G-D-400-075-A.pdf
FW-20-05-G-D-400-080-A-TR
FW-20-05-G-D-400-080-A-TR
Prenesi: FW-20-05-G-D-400-080-A-TR.pdf
FW-20-05-G-D-400-080-A
FW-20-05-G-D-400-080-A
Prenesi: FW-20-05-G-D-400-080-A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika