FW-20-05-G-D-400-220
pregled izdelka
Številka dela: FW-20-05-G-D-400-220
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-20-05-G-D-400-220.pdf2.FW-20-05-G-D-400-220.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-20-05-G-D-400-220
Številka dela FW-20-05-G-D-400-220 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12383 pcs Podatkovni list 1.FW-20-05-G-D-400-220.pdf2.FW-20-05-G-D-400-220.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.400" (10.160mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.220" (5.588mm)
Dolžina - celoten Pin 0.620" (15.748mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)