FW-20-05-L-D-288-180
pregled izdelka
Številka dela: FW-20-05-L-D-288-180
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-20-05-L-D-288-180.pdf2.FW-20-05-L-D-288-180.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-20-05-L-D-288-180
Številka dela FW-20-05-L-D-288-180 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15147 pcs Podatkovni list 1.FW-20-05-L-D-288-180.pdf2.FW-20-05-L-D-288-180.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.288" (7.315mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.180" (4.572mm)
Dolžina - celoten Pin 0.468" (11.887mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)