FW-24-05-F-D-540-065
pregled izdelka
Številka dela: FW-24-05-F-D-540-065
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-24-05-F-D-540-065.pdf2.FW-24-05-F-D-540-065.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-24-05-F-D-540-065
Številka dela FW-24-05-F-D-540-065 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14688 pcs Podatkovni list 1.FW-24-05-F-D-540-065.pdf2.FW-24-05-F-D-540-065.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.540" (13.716mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.065" (1.651mm)
Dolžina - celoten Pin 0.605" (15.367mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 48 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)