FW-25-03-F-D-218-172
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-03-F-D-218-172
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-03-F-D-218-172.pdf2.FW-25-03-F-D-218-172.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-03-F-D-218-172
Številka dela FW-25-03-F-D-218-172 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15412 pcs Podatkovni list 1.FW-25-03-F-D-218-172.pdf2.FW-25-03-F-D-218-172.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.218" (5.537mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.172" (4.369mm)
Dolžina - celoten Pin 0.390" (9.906mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)