FW-25-03-F-D-233-120
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-03-F-D-233-120
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-03-F-D-233-120.pdf2.FW-25-03-F-D-233-120.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-03-F-D-233-120
Številka dela FW-25-03-F-D-233-120 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14219 pcs Podatkovni list 1.FW-25-03-F-D-233-120.pdf2.FW-25-03-F-D-233-120.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.233" (5.918mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.120" (3.048mm)
Dolžina - celoten Pin 0.353" (8.966mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)