FW-25-05-F-D-370-075-ES
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-05-F-D-370-075-ES
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-05-F-D-370-075-ES.pdf2.FW-25-05-F-D-370-075-ES.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-05-F-D-370-075-ES
Številka dela FW-25-05-F-D-370-075-ES Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Dolžina - rep - Dolžina - Višina sklada 0.370" (9.400mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm) Dolžina - celoten Pin 0.445" (11.303mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount