FW-25-05-F-D-387-152
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-05-F-D-387-152
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-05-F-D-387-152.pdf2.FW-25-05-F-D-387-152.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-05-F-D-387-152
Številka dela FW-25-05-F-D-387-152 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13819 pcs Podatkovni list 1.FW-25-05-F-D-387-152.pdf2.FW-25-05-F-D-387-152.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.387" (9.830mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.152" (3.861mm)
Dolžina - celoten Pin 0.539" (13.691mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)