FW-25-05-G-D-450-105
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-05-G-D-450-105
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-05-G-D-450-105.pdf2.FW-25-05-G-D-450-105.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-05-G-D-450-105
Številka dela FW-25-05-G-D-450-105 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10815 pcs Podatkovni list 1.FW-25-05-G-D-450-105.pdf2.FW-25-05-G-D-450-105.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.450" (11.430mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.105" (2.667mm)
Dolžina - celoten Pin 0.555" (14.097mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)