FW-26-04-L-D-320-200
pregled izdelka
Številka dela: FW-26-04-L-D-320-200
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-26-04-L-D-320-200.pdf2.FW-26-04-L-D-320-200.pdf3.FW-26-04-L-D-320-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-26-04-L-D-320-200
Številka dela FW-26-04-L-D-320-200 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 52 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.090" (2.286mm)
Dolžina - Višina sklada 0.320" (8.128mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.200" (5.080mm)
Dolžina - celoten Pin 0.610" (15.494mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 52 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)