FW-28-05-L-D-370-100
pregled izdelka
Številka dela: FW-28-05-L-D-370-100
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-28-05-L-D-370-100.pdf2.FW-28-05-L-D-370-100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-28-05-L-D-370-100
Številka dela FW-28-05-L-D-370-100 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13367 pcs Podatkovni list 1.FW-28-05-L-D-370-100.pdf2.FW-28-05-L-D-370-100.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 56 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.370" (9.400mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm)
Dolžina - celoten Pin 0.470" (11.938mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 56 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)