FW-30-05-F-D-500-076
pregled izdelka
Številka dela: FW-30-05-F-D-500-076
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-30-05-F-D-500-076.pdf2.FW-30-05-F-D-500-076.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-30-05-F-D-500-076
Številka dela FW-30-05-F-D-500-076 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12590 pcs Podatkovni list 1.FW-30-05-F-D-500-076.pdf2.FW-30-05-F-D-500-076.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.500" (12.700mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.076" (1.930mm)
Dolžina - celoten Pin 0.576" (14.630mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 60 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)