FW-30-05-L-D-540-130
pregled izdelka
Številka dela: FW-30-05-L-D-540-130
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-30-05-L-D-540-130.pdf2.FW-30-05-L-D-540-130.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-30-05-L-D-540-130
Številka dela FW-30-05-L-D-540-130 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10093 pcs Podatkovni list 1.FW-30-05-L-D-540-130.pdf2.FW-30-05-L-D-540-130.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.540" (13.716mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.130" (3.302mm)
Dolžina - celoten Pin 0.670" (17.018mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 60 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)