FW-32-04-L-D-200-100
pregled izdelka
Številka dela: FW-32-04-L-D-200-100
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-32-04-L-D-200-100.pdf2.FW-32-04-L-D-200-100.pdf3.FW-32-04-L-D-200-100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-32-04-L-D-200-100
Številka dela FW-32-04-L-D-200-100 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 64 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.090" (2.286mm)
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm)
Dolžina - celoten Pin 0.390" (9.906mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 64 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)