FW-36-02-F-D-230-155
pregled izdelka
Številka dela: FW-36-02-F-D-230-155
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-36-02-F-D-230-155.pdf2.FW-36-02-F-D-230-155.pdf3.FW-36-02-F-D-230-155.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-36-02-F-D-230-155
Številka dela FW-36-02-F-D-230-155 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 72 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.075" (1.905mm)
Dolžina - Višina sklada 0.230" (5.842mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.155" (3.937mm)
Dolžina - celoten Pin 0.460" (11.684mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 72 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)