FW-39-02-F-D-350-075
pregled izdelka
Številka dela: FW-39-02-F-D-350-075
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-39-02-F-D-350-075.pdf2.FW-39-02-F-D-350-075.pdf3.FW-39-02-F-D-350-075.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-39-02-F-D-350-075
Številka dela FW-39-02-F-D-350-075 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 78 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.075" (1.905mm)
Dolžina - Višina sklada 0.350" (8.890mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm)
Dolžina - celoten Pin 0.500" (12.700mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 78 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)