FW-44-05-L-D-446-100-A
pregled izdelka
Številka dela: FW-44-05-L-D-446-100-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-44-05-L-D-446-100-A.pdf2.FW-44-05-L-D-446-100-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-44-05-L-D-446-100-A
Številka dela FW-44-05-L-D-446-100-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7531 pcs Podatkovni list 1.FW-44-05-L-D-446-100-A.pdf2.FW-44-05-L-D-446-100-A.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.446" (11.328mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm)
Dolžina - celoten Pin 0.546" (13.868mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 88 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)
Stik z dokončanjem - objava (spajanje) Gold Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FW-44-05-L-D-425-100
FW-44-05-L-D-425-100
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .050'' BOARD SPACERS
Na zalogi: 7296 pcs
Prenesi: FW-44-05-L-D-425-100.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .050'' BOARD SPACERS
Na zalogi: 8236 pcs
Prenesi: FW-44-05-L-D-440-100.pdf
RFQ
FW-44-05-L-D-446-100-A-P
FW-44-05-L-D-446-100-A-P
Prenesi: FW-44-05-L-D-446-100-A-P.pdf
FW-44-05-L-D-446-100-A-TR
FW-44-05-L-D-446-100-A-TR
Prenesi: FW-44-05-L-D-446-100-A-TR.pdf
FW-44-05-L-D-446-100-A-P-TR
FW-44-05-L-D-446-100-A-P-TR
Prenesi: FW-44-05-L-D-446-100-A-P-TR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika