FWJ-18-01-T-S
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FWJ-18-01-T-S
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER .156" 18POS SNGL TIN
Podatkovni listi: 1.FWJ-18-01-T-S.pdf2.FWJ-18-01-T-S.pdf3.FWJ-18-01-T-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FWJ-18-01-T-S
Številka dela FWJ-18-01-T-S Proizvajalec Samtec Inc.
Opis CONN HEADER .156" 18POS SNGL TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.156" (3.96mm)
Zaključek ščita Square Serija FWJ
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.175" (4.45mm) Druga imena SAM8437
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 18 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Številka izdelka proizvajalca FWJ-18-01-T-S
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije 0.750" (19.05mm) Lastnosti -
Razširjen opis 18 Positions Header Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin Opis CONN HEADER .156" 18POS SNGL TIN
Trenutna ocena 6.7A per contact Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.450" (11.43mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT) Končna debelina - parjenje Tin
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje 0.125" (3.18mm)