HDMR-19-01-S-SM
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
HDMR-19-01-S-SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDMR-19-01-S-SM
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka HDMR FLONGED SURFACE MOUNT SKT
Podatkovni listi: 1.HDMR-19-01-S-SM.pdf2.HDMR-19-01-S-SM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDMR-19-01-S-SM
Številka dela HDMR-19-01-S-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis HDMR FLONGED SURFACE MOUNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38694 pcs Podatkovni list 1.HDMR-19-01-S-SM.pdf2.HDMR-19-01-S-SM.pdf
Napetost - ocenjena 40VAC Prekinitev Solder
Specifikacije - Ščitenje Shielded
Shell / Shielding Material Brass Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena SAM9475
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pristanišč 1
Število stikov 19 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Montažna funkcija Horizontal Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 100 Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva izolacije -
Ingress Protection - Spol Receptacle
Lastnosti Board Guide natančen opis HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 1.3A per Contact Obrnite se na Dokončaj Gold