HDWM-01-53-G-D-250
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-01-53-G-D-250
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-01-53-G-D-250
Številka dela HDWM-01-53-G-D-250 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121398 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona -
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 2 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.135" (3.429mm)
Dolžina - celoten Pin 0.505" (12.827mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 2 Position Header Spacer Connector Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)