HDWM-08-54-S-D-355-SM
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-08-54-S-D-355-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-08-54-S-D-355-SM
Številka dela HDWM-08-54-S-D-355-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29025 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.355" (9.017mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.285" (7.239mm)
Dolžina - celoten Pin 0.640" (16.256mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)