HDWM-15-58-G-D-200
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-15-58-G-D-200
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-15-58-G-D-200
Številka dela HDWM-15-58-G-D-200 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18136 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.385" (9.779mm)
Dolžina - celoten Pin 0.705" (17.907mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)