HDWM-23-59-L-D-250-SM
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-23-59-L-D-250-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-23-59-L-D-250-SM
Številka dela HDWM-23-59-L-D-250-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12489 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 46 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.465" (11.811mm)
Dolžina - celoten Pin 0.715" (18.161mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 46 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)