HDWM-24-01-G-D-250-SM
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-24-01-G-D-250-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-24-01-G-D-250-SM
Številka dela HDWM-24-01-G-D-250-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11339 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 48 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.180" (4.572mm)
Dolžina - celoten Pin 0.430" (10.922mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 48 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)