HDWM-28-53-L-D-200
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-28-53-L-D-200
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-28-53-L-D-200
Številka dela HDWM-28-53-L-D-200 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12772 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 56 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.185" (4.699mm)
Dolžina - celoten Pin 0.505" (12.827mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 56 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)