HDWM-29-53-L-S-250
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-29-53-L-S-250
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-29-53-L-S-250
Številka dela HDWM-29-53-L-S-250 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19987 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 29 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.135" (3.429mm)
Dolžina - celoten Pin 0.505" (12.827mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 29 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)