HDWM-48-51-L-D-250
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-48-51-L-D-250
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-48-51-L-D-250
Številka dela HDWM-48-51-L-D-250 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8710 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 96 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.040" (1.016mm)
Dolžina - celoten Pin 0.410" (10.414mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 96 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)