HMTSW-101-07-G-S-240
pregled izdelka
Številka dela: HMTSW-101-07-G-S-240
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 1POS .100" T/H GOLD
Podatkovni listi: 1.HMTSW-101-07-G-S-240.pdf2.HMTSW-101-07-G-S-240.pdf3.HMTSW-101-07-G-S-240.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HMTSW-101-07-G-S-240
Številka dela HMTSW-101-07-G-S-240 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 1POS .100" T/H GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Flex Stack, HMTSW Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje - Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.430" (10.92mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 1 position
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.240" (6.10mm)