HMTSW-113-07-T-S-110
pregled izdelka
Številka dela: HMTSW-113-07-T-S-110
  • Sporočilo
Specifikacije HMTSW-113-07-T-S-110
Številka dela HMTSW-113-07-T-S-110 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69863 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Flex Stack, HMTSW Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.430" (10.92mm) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 13 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 13 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.220" (5.58mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.110" (2.79mm) Stik s fino debelino - post -