HMTSW-206-22-T-T-200-RA
pregled izdelka
Številka dela: HMTSW-206-22-T-T-200-RA
  • Sporočilo
Specifikacije HMTSW-206-22-T-T-200-RA
Številka dela HMTSW-206-22-T-T-200-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33590 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Flex Stack, HMTSW Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.319" (8.10mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.200" (5.08mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.200" (5.08mm) Stik s fino debelino - post -