HSEC8-160-01-L-D-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
HSEC8-160-01-L-D-EM2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSEC8-160-01-L-D-EM2
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM HIGH SPEED DUAL VERTICAL MO
Podatkovni listi: 1.HSEC8-160-01-L-D-EM2.pdf2.HSEC8-160-01-L-D-EM2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSEC8-160-01-L-D-EM2
Številka dela HSEC8-160-01-L-D-EM2 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM HIGH SPEED DUAL VERTICAL MO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11261 pcs Podatkovni list 1.HSEC8-160-01-L-D-EM2.pdf2.HSEC8-160-01-L-D-EM2.pdf
Prekinitev Solder Serija Edge Rate™ HSEC8
Preberite Dual Višina tona 0.062" (1.57mm)
Pakiranje Tube Druga imena SAM9508
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row - Število pozicij 120
Tip montaže Board Edge, Straddle Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Liquid Crystal Polymer (LCP) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Vrsta kontakta - Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Black Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.063" (1.60mm)