HTSW-116-16-T-S-LL
pregled izdelka
Številka dela: HTSW-116-16-T-S-LL
  • Sporočilo
Specifikacije HTSW-116-16-T-S-LL
Številka dela HTSW-116-16-T-S-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025'' SQ. TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81310 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija HTSW Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.730" (18.54mm) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 16 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena Varies by Wire Gauge
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.310" (7.87mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.320" (8.13mm) Stik s fino debelino - post -