HTSW-130-23-T-T-LL
pregled izdelka
Številka dela: HTSW-130-23-T-T-LL
  • Sporočilo
Specifikacije HTSW-130-23-T-T-LL
Številka dela HTSW-130-23-T-T-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025'' SQ. TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15548 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija HTSW Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.445" (11.30mm) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 90 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 90 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena Varies by Wire Gauge
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.115" (2.92mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post -