HW-02-08-T-S-251-100
pregled izdelka
Številka dela: HW-02-08-T-S-251-100
  • Sporočilo
Specifikacije HW-02-08-T-S-251-100
Številka dela HW-02-08-T-S-251-100 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220062 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 2 Tip montaže Through Hole
natančen opis 2 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Barva Black