HW-03-08-F-D-300-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-03-08-F-D-300-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-03-08-F-D-300-SM
Številka dela HW-03-08-F-D-300-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84584 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 6 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.300" (7.620mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.165" (4.191mm)
Dolžina - celoten Pin 0.465" (11.811mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash