HW-03-20-F-S-975-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-03-20-F-S-975-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-03-20-F-S-975-SM
Številka dela HW-03-20-F-S-975-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97747 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.975" (24.765mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.085" (2.159mm)
Dolžina - celoten Pin 1.065" (27.051mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 3 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash