HW-04-08-L-S-250-100
pregled izdelka
Številka dela: HW-04-08-L-S-250-100
  • Sporočilo
Specifikacije HW-04-08-L-S-250-100
Številka dela HW-04-08-L-S-250-100 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93264 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 4 Tip montaže Through Hole
natančen opis 4 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Barva Black