HW-04-20-T-S-775-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-04-20-T-S-775-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-04-20-T-S-775-SM
Številka dela HW-04-20-T-S-775-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77608 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 4 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.775" (19.685mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.290" (7.366mm)
Dolžina - celoten Pin 1.065" (27.051mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 4 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) -