HW-05-09-L-S-455-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-05-09-L-S-455-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-05-09-L-S-455-SM
Številka dela HW-05-09-L-S-455-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64173 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.455" (11.557mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.210" (5.334mm)
Dolžina - celoten Pin 0.665" (16.891mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 5 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)