HW-06-12-F-D-720-SM-A
pregled izdelka
Številka dela: HW-06-12-F-D-720-SM-A
  • Sporočilo
Specifikacije HW-06-12-F-D-720-SM-A
Številka dela HW-06-12-F-D-720-SM-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40363 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.720" (18.288mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.245" (6.223mm)
Dolžina - celoten Pin 0.965" (24.511mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 12 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash