HW-08-20-F-D-710-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-08-20-F-D-710-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-08-20-F-D-710-SM
Številka dela HW-08-20-F-D-710-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43775 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.710" (18.034mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.355" (9.017mm)
Dolžina - celoten Pin 1.065" (27.051mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash