HW-10-11-G-D-250-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-10-11-G-D-250-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-10-11-G-D-250-SM
Številka dela HW-10-11-G-D-250-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25751 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.615" (15.621mm)
Dolžina - celoten Pin 0.865" (21.971mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)