HW-11-11-F-D-475-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-11-11-F-D-475-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-11-11-F-D-475-SM
Številka dela HW-11-11-F-D-475-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39773 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.475" (12.065mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.390" (9.906mm)
Dolžina - celoten Pin 0.865" (21.971mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 22 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash