HW-13-10-TM-D-290-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-13-10-TM-D-290-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-13-10-TM-D-290-SM
Številka dela HW-13-10-TM-D-290-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32379 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.290" (7.366mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.475" (12.065mm)
Dolžina - celoten Pin 0.765" (19.431mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) -