HW-16-12-FM-S-875-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-16-12-FM-S-875-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-16-12-FM-S-875-SM
Številka dela HW-16-12-FM-S-875-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35135 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.875" (22.225mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.090" (2.286mm)
Dolžina - celoten Pin 0.965" (24.511mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash